HAKKIMIZDA

Facebook

.

                EVEREST AKADEMİ HAKKINDA


Everest Spor Akademi 2013 yılında kurulmuştur. BESYO (Beden Eğitimi Spor Meslek Yüksek okulu) sınavlarına hazırlık, taekwando, cimnastik, futbol spor okulları ve kişisel antrenör (personal trainer) eğitimleri verilmektedir. Ayrıca bünyesinde POMEM (Polis Meslek Yüksek Okulu) spor mülakatlarına hazırlık, spor liselerine hazırlık çalışmaları da bulunmaktadır. Alanında uzman ve dinamik eğitmenlerimiz eşliğinde verilen bu eğitimlerde sonuç ve başarı odaklı çalışılmaktadır. Her spor faaliyeti zorlu bir süreçtir. Başarıya giden bu zorlu süreçte Everest Spor Akademi olarak öğrencilerimize gerekli motivasyon ve psikolojik destek eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Amacımız giderek kıymeti ve önemi anlaşılan sporun ülkemizde sağlıklı yaşamın zorunlu bir unsuru haline gelmesine ve spor alanındaki çalışmaların nitelik ve nicelik olarak artmasına katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz

Giderek kıymeti ve önemi anlaşılan sporun ülkemizde sağlıklı yaşamın zorunlu bir unsuru haline gelmesine ve spor alanındaki çalışmaların nitelik ve nicelik olarak artmasına katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Sporu her Türk vatandaşının yeteneği ölçüsünde hayatının, kazanabileceği ölçüde geçiminin ve planlaması ölçüsünde meşguliyetinin zorunlu bir parçası haline gelmesine katkıda bulunmaktır.